Dr.Yavuz DELİBAŞ
Dr.Yavuz DELİBAŞ
Dr.Yavuz DELİBAŞ yazılarıyla NAME HABER'de...
12 Ağustos 2017 Cumartesi / namehaberhotmail.com - Tüm Yazılar

Türkiye'nin Sağlık alanındaki marka isimlerinden olan Dr.Yavuz DELİBAŞ Beyefendi köşe yazıları ile önümüzdeki haftadan itibaren NAME HABER'de siz değerli okurları ile buluşacak ve haftalık yazılarını yazmaya başlayacaktır.

Kendilerine NAME HABER ailesine hoşgeldin diyor ve başarılarının devamını diliyoruz...
 

Dr.Yavuz DELİBAŞ Kimdir?

1978 Bursa doğumlu olan Dr.Yavuz Delibaş aslen Kars Sarıkamış'lıdır. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamlamıştır.

Uludağ Üniveristesi Tıp Fakültesi'nden 2003 yılında mezun olmuştur.

2003 Yılı Mayıs - Aralık döneminde Giresun İl'i Görele İlçesi'nde ilk Doktor'luk görevini fiili olarak gerçekleştirmiştir.

2004 Yılında Pediatri Doktorası'na Bakırköy Doğum Evi'nde şimdiki isimiye Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi'nde başlamıştır.

2009 Yılında Pediatri uzmanı olduktan sonra mecburi hizmetini Kars Devlet Hastanesi'nde tamamlamıştır.

2012 Yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yenidoğan Yoğun Bakım Eğitimi alan Yazarımız Dr.Yavuz Delibaş, 2012 - 2014 Yılları arasında Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi'nde Pediatri Doktoru olarak görev yapmıştır.

2014 - 2015 Yılları arasında Sultangazi Medical Park Hastanesi'nde çalışmıştır.

2015 Yılından itibaren Medigold Cerrahi Tıp Merkezi ve Medigold Sultan Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı  olarak hizmet veren Dr.Yavuz Delibaş, aynı Hastane'de Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Doktoru'dur.

Başta Çocuk Alerjisi ve Yenidoğan olmak üzere Genel Pediatri, Çocuk Gelişimi, Çocuk Kardiyolojisi üzerine çalışmalar yapmaktadır.

NAME HABER Yazarımız Dr.Yavuz Delibaş, bir İstanbul aşığı ve Sultangazi sevdalısıdır.

Evli ve bir erkek evlat bekleyen Yazarımız Dr.Yavuz Delibaş, 2012 yılından itibaren Sultangazi İlçesi'nde hem ikamet etmekte hem de Doktorluk mesleğini icra etmektedir.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
faruk bayrakci 12 Ağustos 2017
Meslegindeki basarisiyla kisiligi ve karakteriyle insancil yonuyle gurur duydugum kayinbiraderimin oglu dr yavuz delibasa mutlu ve saglikli bir hayat diliyorum