Bakan Osman Aşkın Bak ve Başkan Dr.Selim Temurci'den hayati destek
Bakan Osman Aşkın Bak ve Başkan Dr.Selim Temurci'den hayati destek
SİYASET / 21 Eylül 2017
İşte tüm detaylar...
T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Rize Valisi Erdoğan BektaşMuharrem Kaşıtoğlu'nun Başkanlığını yaptığı Beykoz Kent Konseyi'nin başlattığı "Beykoz Uyuşturucu ile Mücadele Platformu İmza Kampanyası"na katılarak bu hayati mücadeleye destek verdiler. Kampanya standında hazır bulunan Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi, Beykoz Kent Konseyi Eğitim Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı Emin Yavuz ve Beykoz Kent Konseyi Sağlık Komisyonu Başkanı Akademisyen Selda Selimoğlu gelen misafirlerle birebir ilgilendi.
Bakan Osman Aşkın Bak, uyuşturucu tehlikesine karşı uyarılarda da bulunarak, şunları söyledi:
 
"Çocuklarımız eve geldikleri zaman onlara sarılacağız, sevgimizi aktaracağız. Okulda, dışarıda ne yaptığına bakacağız, onlarla sohbet edeceğiz. Twitter'dan veya WhatsApp'tan değil, ona sarılarak sohbet edeceğiz. Uyuşturucu, çocuk yalnız kaldığı zaman başlıyor. İşte bu noktada aileden başlayan adımın sonrasında spor kulüpleri devreye girecek. Bizim derneklerimiz devreye girecek. Çocuklarımıza dokunacağız, onlara sahip çıkacağız. Gençlere biz dokunmazsak sokakta onlara uyuşturucu tacirleri dokunuyor. Onları adeta esirleri, köleleri haline getiriyorlar ve toplumda bir huzursuzluk başlıyor.”
Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak uyuşturucu ile mücadeleyi önemli gördüklerini vurgulayan Bakan Osman Aşkın Bak, sözlerini şöyle tamamladı:
 
“Bu noktada tüm derneklerimizden, sivil toplum kuruluşlarımızdan, tüm belediyelerimizden, herkesten destek bekliyoruz. Bu, sadece devletin yapacağı bir iş değil. Gençliğin, bilimi, kültürü, sanatı, sporu en iyi şekilde yapmasını sağlayacağız ve ülkemizi dünyada hak ettiği yere getireceğiz. Bu noktada sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yürümeye devam edeceğiz. Milletimizle beraber tüm dünyaya şunu söyleyeceğiz; 'Biz Türk milleti olarak beraberiz, biriz ve güçlüyüz."
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.