Dr.Selim Temurci: Türkiye’yi güzel günler bekliyor
Dr.Selim Temurci:  Türkiye’yi güzel günler bekliyor
SİYASET / 4 Haziran 2017
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından Marmara Mahallesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine katıldı ve ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Programa, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av. İsmail Damat, ilçe üç kademe teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İlçe Başkanı Av. İsmail Damat’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda, İl Başkanı Dr. Selim Temurci de bir konuşma gerçekleştirdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci konuşmasında, "Bugün bu sofrada Beylikdüzü teşkilatımızı bir arada görmekten, aynı iftar sofrasında birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Ramazanı şerifinizi kutluyorum. İçinde bulunduğumuz bu mübarek ay, paylaşma ve kardeşlik ayıdır. İnşallah bu ramazan mazlumların acılarının son bulmasına vesile olur. Başta ülkemiz ve İslam coğrafyası olmak üzere bütün insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirir. Şırnak Şenoba'daki helikopter kazası yüreğimizi dağladı. Bu elim kazada hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin emanetine sonuna kadar sahip çıkacağız. Aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.
"ÇOCUKLARIMIZ İFTAR SOFRALARIMIZIN BEREKETİ VE NEŞESİDİR"
 
“Ramazan ayının manevi atmosferi ve heyecanı içerisinde iftarımızı küçük kardeşlerimizle de birlikte açacağız. Burada olan bütün çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum” diyen İl Başkanı Temurci, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Çocuklarımız iftar sofralarımızın bereketi ve neşesidir. Ramazanın rahmeti bu sıcak sofralarda çocuklarımızla daha anlamlı hale geliyor. Bizleri cennet kokulu çocuklarımızla buluşturan Allah’a hamd olsun. Dünyadaki bütün masum mazlum çocuklar bizim çocuklarımızdır. İnşallah bu ramazan çocukların acı çekmediği, gözyaşı dökmediği  bir ramazan olur. Bu mübarek ayı çocuklarımızla idrak etmek, onlarla hemhal olmak ve onlarla ilgilenmek durumundayız. Çocuklarımız bizi biz yapan milli değerlerimizi kurulan bu sofralarda öğreniyor. Bu sofralarda bizi yaratan, sayısız nimetleri bize veren, yerlerin ve göklerin tek sahibi Rabbimizi hatırlatıyoruz.”
"PLANLARI BOŞA ÇIKTI"
 
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, AK Parti’nin 2019’a doğru emin ilerleyişini sürdürdüğünü vurgulayarak, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
“AK Parti 2019’a daha güçlü ve daha kararlı girecektir. İnşallah güçlü bir AK Parti ile Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişiminde üzerine düşen yükümlülüğü yerine getirmiştir. Bu gazi millet 15 Temmuz’da o hainlere gereken cevabı verdiği gibi 16 Nisan’da da bütün şer odaklarının planlarını boşa çıkarmıştır. Artık hiç kimse Türkiye üzerinde hesaplar yapamayacak. Türkiye yakaladığı istikrara devam edecek. 2019 ve 2035’e daha güçlü ve daha kararlı yürüyecek. Bugün bu iftar sofrasında bizleri buluşturan Beylikdüzü teşkilatımıza teşekkür ediyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”
Vatandaşların yoğun katılımlarıyla coşkulu bir atmosferde gerçekleştirilen Beylikdüzü iftar programı, esnaf ziyaretleri ile devam etti. Program İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin esnafla hasbihal edip, onlarla fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.