AK Parti İstanbul Teşkilatı Kurucu Liderini karşıladı
AK Parti İstanbul Teşkilatı Kurucu Liderini karşıladı
SİYASET / 4 Mayıs 2017
İşte büyük karşılamanın tüm detayı...

AK Parti Kurucu lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Evime, aşkıma, yuvama döndüm” diyerek yeniden partisine üye olduktan sonra ilk kez geleceği İstanbul’da AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları tarafından karşılandı.

16 Nisan Referandumuna milletimizin ‘Evet’ demesiyle işlemeye başlayan süreçte 2 Mayıs’ta kurucusu olduğu AK Partiye üye olan Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Havalimanı’nda sevgi gösterileriyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı AK Parti’nin doğduğu şehre gelişinde coşku ile karşıladıklarını söyleyen İl Başkanı Dr. Selim Temurci, “Liderimiz, 979 gün sonra yine partimize döndü. Bu kavuşmadan ötürü sevinçliyiz. Yeni Türkiye’nin liderini karşılamak ve hoş geldin, sefalar getirdin demek için Atatürk Havalimanındayız. Türkiye ve mazlum coğrafyalar bugüne kavuştuğumuz için Mevla’ya hamd ediyor. AK Parti İstanbul Yönetimi, bambaşka bir aşkla, heyecanla, hamdolsun burada, bir olağanüstü buluşmayı gerçekleştirdik” dedi.

Karşılama sonrasında, İl Başkanı Temurci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Gençlik Festivaline katıldılar.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.